X
تبلیغات
رایتل
سایت تخصصی مشاوره و روانشناسی

راهی برای داشتن خانواده موفق
 
جدیدترین یادداشت‌ها
 
روزانه‌ها
.:: درباره مکتب زندگی ::.
به نام ایزد منان. مکتب زندگی در روزهای نخستین آبان ماه سال 1389 دیده به دنیای مجازی گشود.اگر نبود همت دوستانی با محبت و پرمهر، شاید سرمای زمستان آن روزگار در همان ابتدا شعله های پرشور سایت شما را خاموش می کرد.
هدف از سایت مکتب زندگی آشنایی شما عزیزان با روانشناسان و حیطه کاری روانشناسی و
 ارتقای آگاهی جامعه نسبت به روان و روانشناسی و بر قراری ارتباط موثر بین مردم و متخصصان است.

مکتب زندگی دارای بخش های مختلفی است که در هر یک از آنها، اطلاعات مفید و ارزشمندی ، در دسترس مردم و روانشناسان عزیز قرار داده شده است.

آمده ایم تا انسان ها را باخودشان آشتی دهیم.

 ما همان طور که جسم ما مریض شود به پزشک مراجعه می کنیم باید باور کنیم وقتی که زندگی ما(درون ما) دچار مریضی می شود باید به روانشناس مراجعه کنیم.

چرا همیشه نگران هستید؟چرا دائم کابوس های وحشتناک می بینید؟چرا با همسرتان مشاجره دارید؟ و هزار نشانه دیگر که باید به اون توجه کرد. همه این مسائل قابل درمان است اگر بخواهید و هم اکنون برای درمان اقدام کنید.

قرار نیست قصه بگوئیم، داستان کرده ها و نکرده ها را بازگو کنیم؛ قرار است هرچه می بینید، هرچه می شنوید و هرچه می خوانید واقعیتی از آنچه باشد که  در پی آن هستیم و آنچه می اندیشیم.
چه می شود کرد...! حقیقتاً مصائب و مشکلات، ایده ها و آرمانها،گفته ها و نگفته ها بسیار است. اما مطمئناً با همت و تلاش دوستان و همکاران و پیگیری و عنایت کاربران محترم، آینده روشن و امیدوارکننده است.
و صد البته این آغاز راه است...
تا اوج با شماییم ...