X
تبلیغات
رایتل
سایت تخصصی مشاوره و روانشناسی
راهی برای داشتن خانواده موفق
 
جدیدترین یادداشت‌ها
 
روزانه‌ها
پیامک سرا

به نام خدا

یه شاخه گل رز میتونه باغ من باشه

و یه دوست مثل تو میتونه دنیای من باشه .

فرستنده : مینا


 تعیین وقت مشاوره


اسم شرکت های بزرگ کامپیوتری

به نام خدا

اسم شرکت های بزرگ کامپیوتری چگونه انتخاب شد ؟

Adobe :
اسم رودخانه ای که از پشت منزل مؤسس آن جان وارناک عبور می کند .


 تعیین وقت مشاوره


مولانا ( قسمت اول )

به نام خدا

مولانا

(قسمت اول)

 سخن شمس: آئینه‌ی شخصیت او

      «سخن شمس»، آئینه شخصیت پیچیده دوزیستی، درونگر، و خودگرای اوست. در عین روشنی، مبهم است. در عین دلپذیری، شلاق‌گونه است. فشرده و کوتاه است. نغز است. از آموزش و آرمان، گرانبار است. از اینروی فراز آنها، به تندی، نمی‌توان، درگذشت. بلکه با آنها، باید زیست. در آنها، اندیشید. بر آنها، مرور کرد. بدانها، مأنوس گشت. از ظاهر آسان‌نمای آنها، عبور کرد، و به عمق باطن آنها، راه یافت، تا به پیام، به درونمایه، به هدف آنهاــ نزدیک کردن به چیزی، دوردست! ــ فرا در رسید!

     سخن شمس، چنانکه خود معترف است، دوچهره‌ای است. درونه و برونه دارد. نقابی ظاهراً مستقل، بر سیمای باطنی گریزنده و لغزان است. دوبعدی است. دوزیستی است. نیازمند است به بازخوانی و دوباره کاوی است (ش80، 135، 136، 138).

     «سخن شمس»، ویراسته نیست. به احتمال قوی، وی همه را، ننوشته است (ش، 73). اگر هم پاره‌ای از آنها را نوشته باشد (ش43، 65)، احیاناً هیچ‌گاه دیگر آنها را نپرداخته، از نو باز ننگاشته، و پاکنویس نکرده است.

     «سخن شمس»، قالباً بی‌مقدمه آغاز می‌شود. بدون پرسه و معطلی، بدون طی بیراهه، و پریدن به این شاخ و آن شاخ، به‌طور مستقم، به سوی هدف می‌تازد. و شمس، خود بدین کیفیت سخن خویش، آگاه است، و از آن با غرور، یاد می‌کند:


 تعیین وقت مشاوره


اخبار جدید سایت

با سلام خدمت شما کاربران عزیز محترم ودوست داشتنی.

 راه سبز زندگی لطفا توجه فرمایید:تبلیغاتقسمت تبلیغات سایت راه سبز زندگی به طور کامل راه اندازی شد و شما کاربران عزیز یا صاحبان کالا می توانید تبلیغات خود را به ما بسپارید.

تبلیغات در سایتکسب و کار اینترنتی

 ç: کاربرانی که مایل به تبلیغ کالای خوددر سایت راه سبز زندگی هستند با کم ترین هزینه لطفا اینجا کلیک کنید.ادامه...

 

ç: کاربران عزیز که تبلیغات خود را به ما سپرده اید جهت مشاهده تبلغات خود وتعداد بازدید کنندگان - فروش ودریافت رمز پنل کاربریتان لطفا اینجا کلیک کنید. ادامه ...

 راه سبز زندگی در ظمن فروشگاه فروشگاه اینترنتی سایت هم به طور کامل بازسازی شد و شما کاربران عزیز از هم اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه کالا های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 راه سبز زندگی هدیه ویــژه:به مناسبت بازسازی فروشگاه وقسمت تبلیغات محصولات فروشگاه با 20٪ تخفیف عرضه می شود.

 راه سبز زندگی هدیه ویــژه2: کاربران عضو سایت  می توانند به هنگام خرید از فروشگاه ویا در قسمت تبلیغات در سایت 10٪ از تخفیف سایت بهرمند گردند.

فــروشگاه سایت راه سبز زندگی

با تشکر از شما مدیر وب سایت


 تعیین وقت مشاوره


رازهای شادی و آرامش در خانواده

رازهای شادی و آرامش در خانواده


در دنیای پراضطراب امروز آرامش وراحتی خیال نعمتی است که بسیاری آرزوی آن را دارند اما برای رسیدن به آن تنها آرزو کافی نیست بلکه باید قدم پیش نهاد و کاری کرد. آنچه در پی می آید برخی تکنیکهای روانی شناختی است که ضمن کمک به رفع تشویش ونگرانی آرامش و نشاط و شادی را در زندگی ما رونق می بخشد.

راز اول : با خدا ارتباط برقرار کنید

حداقل نیاز انسان به روح خدایی مانند احتیاج نوزاد به مادر است به همان میزان که جسم برای ادامه حیات به هوا وغذا نیازمند است، روح و باطن نیز به هدایت الهی وروح ربانی محتاج است.

آرامش جان، زمینی حاصلخیز است که دانه های”خواست ونیاز”درآن به خوبی می روید. نیازهای به حق را دریاد خداوند که آرامش جان وقلب است بکارید تا به خوبی تحقق یابند. خداوند همراه کسی است که او همراه خداوند باشد با توجه به خداوند وخواندن نامهای اوهمراهی و پشتبانی خدا را به سوی خودجلب کنید پس به خداوند توجه کنید تا الهی شوید! به خدا توکل کنید. هرچه ارتباط شما با خدا این نیروی عظیم وخرد لایتناهی بیشتر و بیشترشود آرامش و نشاط بیشتری را در خود تجربه می کنید و هر چه ارتباط شما با خدا محدودتر شود ترس و اضطراب بیشتری بر شما چیره می شود. خداوند فرموده است”اگر مرا یاری کنید شما را یاری می کنم وقدمهایتان را استوار میگردانم”یار خدا بودن یعنی براساس قوانین الهی رفتار کردن، گناه نکردن، کمک به دیگران، نرنجاندن دیگران، احترام به والدین و درواقع یار خدا بودن همان یاری کردن به خود است.


 تعیین وقت مشاوره


ارتباط صحیح
با سلام خدمت شما کاربر عزیز محترم ودوست داشتنی. محمد جانبلاغی هستم و این دفعه می خواهم در مورد ارتباط صحیح با هم بحث وگفتوگو کنیم.
اگر از من سوال کنند که مهم ترین عامل بد کار کردن شکرت ها وساز مان ها چی هستش؟واگر از من بپرسن مهم ترین عامل ناخوشنودی یک جامعه چیست؟ در جواب یک کلمه به شما خواهم گفت:نداشتن ارتباط سالم وصحیح!
اگر ملت ها با هم ارتباط درست داشته باشن که یکی از آن ارتباطات بازرگانی ست – صادرات و واردات – هنر – مد-غذا ست فرهنگ.اگه این ها را با هم تبادل کنند جنگی رخ نمی دهد
همه این اختلافات وهمه این دعوا و مرافعات از یک جهت اونم اینه که من نمیدون شما چی می گید و کی هستید وشما هم نمی دونید من چی هستم و چی می گوییم!

 تعیین وقت مشاوره


استانداردهای زندگی

با عرض سلام خدمت شما خوانندگان وکاربران عزیز.محمد جانبلاغی هستم و می خواهم در باره استاندارد های زندگی با هم بحث وگفتوگو کنیم.

چندی پیش یکی از دوستان در دانشگاه در مورد بدبختی خودش حرف می زد.ومی گفت که من بدبختم وشانس ندارم و....

در بین حرفاش متوجه شدم که این دوست ما افسردگی دارد.وخیلی خواستم کمکش کنم.ولی متاسفانه هر چی می خواستم راهنمایش کنم در کمال تعجب میگفت:که جانبلاغی این ها را که خودم می دونم.یا می گفت که خودم می دونم واز این جمله حرف ها.ولی من کاملا تعجب کردم که چرا؟چرا اینطور فکر می کنید؟آخه اگر خودتان که می دونید پس چرا اینه حال و روزتون؟چــرا؟

برای یافتن این چرا ها لطفا به ادامه مطالب مراجعه فرمایید.


 تعیین وقت مشاوره


تاریخ تولد شما

در صورتیکه تاریخ تولد شما در :

• بین دوم دی ماه تا 11 دی ماه باشد رنگ شما قرمز است
• بین 12 دی ماه تا21 دی ماه باشد شما نارنجی هستید
• بین 22 دی ماه تا 4 بهمن ماه باشد شما زرد هستید
• بین 5 بهمن تا 14 بهمن ماه باشد شما صورتی هستید
• بین 15 بهمن تا 19 بهمن ماه باشد شما آبی هستید
• بین 20 بهمن تا 29 بهمن ماه باشد شما سبز هستید
• بین 30 بهمن تا 9 اسفند ماه باشد شما قهوه ای هستید
• بین 10 اسفند تا 20 اسفند باشد شما کبودی رنگ هستید
• بین 21 اسفند تا 29 اسفند باشد لیمویی هستید


 تعیین وقت مشاوره


تعداد کل صفحات: 89